További blogbejegyzések
Hogy fizethetem tovább a hitelem, ha nem szeretnék élni a moratóriummal?
2020.05.13.Azt a kérdést, hogy hogy fizethetem tovább az adott hitelt, ha nem kívánok élni a fizetési moratóriummal, amit a kormány ajánlott fel a koronavírus-járvány idejére. Számos helyen fejtették már ki, ám mégis rengetegen kérdezik meg tőlünk. Éppen ezért az alábbiakban olvashatóak az ezzel kapcsolatos tudnivalók.
Tovább olvasomHa megtetszik valami, megengedhetem magamnak
2020.09.21.A hitelkártya belföldön és külföldön egyaránt a szabadság élményét nyújthatja, s ha pénzügyileg tudatosan élünk, akár a takarékosság eszköze is lehet.
Tovább olvasomK&H számlacsomag családi pénzügyekhez: hogyan számold össze a kártya-, utalási és készpénzfelvételi díjakat?
2026.07.20.A családi bankszámla költsége nem a havi számlavezetési díjnál kezdődik és nem is ott ér véget. A K&H számlacsomagok értékelésénél a kártyák, átutalások, készpénzfelvételek és digitális szolgáltatások éves összköltségét kell összeadni.
Tovább olvasomCSOK Plusz válás esetén: a kellemetlen kérdés, amit még szerződés előtt muszáj átgondolni
2026.07.06.A CSOK Plusz válás esetén nemcsak párkapcsolati, hanem hiteltechnikai és támogatási kockázat is. A szerződés előtti stresszteszt segít megmutatni, hogy a kedvezményes kamat mellett milyen terhek jelenhetnek meg gyermekvállalási, tulajdoni vagy jövedelmi törés esetén.
Tovább olvasom



