Ha fent vagyok a KHR listán, igényelhetek szabad felhasználású hitelt?

A fedezetes típus ebben az esetben egyáltalán nem igényelhető, ám a fedezet nélküli típust két pénzintézet is kínálja a KHR-es ügyfeleknek: a Cofidis és a Provident Bank. Előbbi csak a passzív státuszú ügyfeleket szolgálja ki, így az utóbbinál az aktív listások is igényelhetnek szabad felhasználású hitelt.

BAR lista esetén itt olvashatsz több információt, kattints ide. 

További kérdés kategóriák

Ajánlott hitelek

CIB Előrelépő Személyi Kölcsön

THM

10,17% - 24,72%

Futamidő

12 - 96 hó

Hitelösszeg

300.000 - 15.000.000 Ft

Hirdetés

MBH Személyi Kölcsön

THM

10,6% - 23,5%

Futamidő

12 - 84 hó

Hitelösszeg

500.000 Ft - 15.000.000 Ft

Hirdetés

Raiffeisen Személyi Kölcsön

THM

9,9% - 19,6%

Futamidő

36 - 84 hó

Hitelösszeg

300.000 Ft - 15.000.000 Ft

Hirdetés

További blogbejegyzések

Vagyonszerzési illeték 2023: mikor és mennyit kell fizetni?

Vagyonszerzési illeték 2023: mikor és mennyit kell fizetni?

2023.08.29.

Vagyont szerezni jó. Az állam azonban tartja a markát minden alkalommal, amikor valamilyen vagyontárgy kerül a birtokunkba. Az autó és az ingatlan vagyonszerzési illetékéről mindenkinek kell ismerettel rendelkeznie. Ebben segít ez az írás.

Tovább olvasom
Hogy fizethetem tovább a hitelem, ha nem szeretnék élni a moratóriummal?

Hogy fizethetem tovább a hitelem, ha nem szeretnék élni a moratóriummal?

2020.05.13.

Azt a kérdést, hogy hogy fizethetem tovább az adott hitelt, ha nem kívánok élni a fizetési moratóriummal, amit a kormány ajánlott fel a koronavírus-járvány idejére. Számos helyen fejtették már ki, ám mégis rengetegen kérdezik meg tőlünk. Éppen ezért az alábbiakban olvashatóak az ezzel kapcsolatos tudnivalók.

Tovább olvasom
Melyik bankoknál igényelhetünk türelmi idős lakáshitelt?

Melyik bankoknál igényelhetünk türelmi idős lakáshitelt?

2023.10.27.

A türelmi idős lakáshitel a Gránit Banknál és az OTP Banknál érhető el. Az Expresszkölcsön pénzügyi szakértői röviden és közérthetően mutatják be ezeket a hiteleket. Két perces olvasási idő.

Tovább olvasom
Otthon Start és CSOK Plusz november 15-től: új kiskapuk első lakásra – kinek éri meg most lépni?

Otthon Start és CSOK Plusz november 15-től: új kiskapuk első lakásra – kinek éri meg most lépni?

2025.11.14.

November 15-től rugalmasabbá válnak az Otthon Start fix 3%-os lakáshitel és a CSOK Plusz szabályai. Többek között az első közös lakásszerzők köre bővül, kedvezőbb lesz az örökölt ingatlanrészek, osztatlan közös tulajdon és önkormányzati bérlakások megvásárlásának finanszírozása. A cikk gyakorlati példákon keresztül mutatja be, hogy az új szabályok milyen előnyt adnak az első otthonra készülőknek, és hogyan viszonyulnak ezek a lehetőségek a piaci lakáshitelekhez.

Tovább olvasom

További hírek a hirnavigator.hu támogatásával