További blogbejegyzések
A hiteligénylést befolyásolja a koronavírus
2020.04.07.A banki ügyeink intézésének nagy részére igaz az, hogy online is megoldható, hiszen az utalásokat eddig is lehetett mobilalkalmazáson, vagy netbankban intézni, és egy személyi kölcsön, hitelkártya, vagy egyéb hiteligénylés is megoldható volt eddig is az interneten keresztül. A lakáshitelek esetében azonban más a helyzet, hiszen rengetegszer kell személyesen befáradni a bankfiókba, mire folyósításra kerül az összeg. Lássuk, mi a teendő ebben az esetben most, a koronavírus-járvány idején, a hiteligénylést mennyire befolyásolja.
Tovább olvasomÚj lehetőség a kistelepüléseken: kombinálható lesz a falusi CSOK és a CSOK Plusz
2023.11.02.Különleges lehetőséget kapnak jövő év elejétől a gyermeket tervező falusi családok. Nem csak a falusi CSOK összege nő meg jelentősen, de az új CSOK Plusz kamattámogatott kölcsönét is igénybe vehetik. Utánajártunk, hogy lehet támogatásból jóval nagyobb lakást venni, és annak is, hogy akár három támogatást is kaphatunk a terveinkhez. Mutatjuk a részleteket.
Tovább olvasomKözépkorúak milyen nyugdíjjal számolhatnak?
2024.10.15.A nyugdíjra való felkészülés minden generáció számára kulcsfontosságú, de a középkorúak esetében különösen időszerűvé válik. Ahogy az emberek elérik a 40-es, 50-es éveiket, egyre többet gondolnak arra, hogy milyen anyagi helyzetben lesznek majd, amikor elérkezik az idő, hogy vissza vonuljanak a munkából. Azonban a kérdés túlmutat a pénzügyi felkészülésen: felelősség és boldogság szempontjából is fontos, hogyan tekintünk nyugdíjas éveinkre. Szakértőnk ír a témáról röviden.
Tovább olvasomKiderült, kinek érte meg leginkább a babaváró hitel
2022.02.07.A babaváró hitel referenciakamata ismét emelkedett, ami rossz hír azoknak, akik elveszíthetik a támogatást.
Tovább olvasom



