A nyílt vagy a zárt végű lízing lesz megfelelő választás?

Ez a vállalkozás döntésétől függ. Mindkettőnek van előnye. A vállalkozás célja dönti el, hogy melyiket érdemes választani.

További kérdés kategóriák

Ajánlott hitelek

CIB Előrelépő Személyi Kölcsön

THM

9,97% - 24,72%

Futamidő

12 - 96 hó

Hitelösszeg

300.000 - 15.000.000 Ft

Hirdetés

MBH Időnyerő Személyi Kölcsön

THM

10,6% - 23,2%

Futamidő

12 - 84 hó

Hitelösszeg

500.000 Ft - 12.000.000 Ft

Hirdetés

Raiffeisen Személyi Kölcsön

THM

10,4% - 20,1%

Futamidő

36 - 84 hó

Hitelösszeg

300.000 Ft - 15.000.000 Ft

Hirdetés

További blogbejegyzések

5+1 érv az egészségbiztosítás mellett

5+1 érv az egészségbiztosítás mellett

2021.02.09.

Az egészségbiztosítás mellett számtalan érvet lehet felsorakoztatni, amelyeket megosztunk Veled alábbi cikkünkben.

Tovább olvasom
Milyen költségek merülhetnek fel egy hitelfelvétel során?

Milyen költségek merülhetnek fel egy hitelfelvétel során?

2025.11.21.

A hitelfelvétel nem csak a kamatról szól. Jelentős egyszeri és folyamatos járulékos költségek is kapcsolódnak hozzá: bírálati díj, értékbecslés, közjegyző, földhivatali illeték, számlavezetés, biztosítások, előtörlesztési díj. A cikk lépésről lépésre bemutatja, milyen terhekre számíthatsz, és hogyan hasonlítsd össze ezeket más pénzügyi megoldásokkal.

Tovább olvasom
Személyi kölcsön igénylés online – előnyök és hátrányok

Személyi kölcsön igénylés online – előnyök és hátrányok

2025.09.29.

Az online személyi kölcsön-igénylés gyors, kényelmes és sokszor olcsóbb, de komoly körültekintést igényel: a digitális azonosítás, a jövedelemigazolás és a hitelbírálat ma már teljesen digitális lehet, ugyanakkor rejtett költségek, túlzott eladósodás és adatvédelmi kockázatok is leselkedhetnek. A cikk végigvezet a folyamaton, bemutatja az előnyöket és hátrányokat, illetve ellenőrzőlistát ad.

Tovább olvasom
Hitelmoratórium – csökkennek a hitelkártya és a folyószámlahitel tartozások

Hitelmoratórium – csökkennek a hitelkártya és a folyószámlahitel tartozások

2021.11.12.

A hitelmoratórium minden hitelfajtára érvényes, beleértve a hitelkártya és a folyószámlahiteleket is. Egy ideje több szakértő is megfogalmazott olyan véleményt, hogy ez a két hiteltípus a moratórium miatt már személyi kölcsönnek minősül. A kormány hallgatott a szakértőkre, és megváltoztatatta a hitelkártya és folyószámlahitel tartozások visszafizetésének feltételeit. Mutatjuk, hogy mennyivel csökkennek a hitelkártya és a folyószámlahitel tartozások költségei.

Tovább olvasom

További hírek a hirnavigator.hu támogatásával