További blogbejegyzések
Jövőre is marad a CSOK és a Babaváró hitel
2022.10.11.Marad a CSOK és a Babaváró hitel az igényelhető támogatások között a 2023-as évben is – közölték a remek hírt a Facebookon.
Tovább olvasomMi az az egyéni éves díjkimutatás? És hogy reagáljunk arra, ha túl drága a bankolás?
2025.02.10.Az egyéni éves díjkimutatás egy olyan dokumentum, amelyet a bankok minden év január 31-ig kötelesek megküldeni lakossági ügyfeleiknek. Ez a kimutatás részletesen és átláthatóan tartalmazza az előző év során a bankszámlához kapcsolódó összes költséget és díjat, beleértve a számlavezetési díjakat, a tranzakciós költségeket, a bankkártya-használat díjait, valamint az esetleges kamatokat és egyéb járulékos költségeket.
Tovább olvasomLakásvásárlási tippek tőlünk, Neked!
2020.11.09.Ingatlant szeretnél vásárolni, és mindezt hitelből oldanád meg? Akkor olvasd el lakásvásárlási tippjeinket, mielőtt bármit is tennél, mert így számos buktatót kerülhetsz ki, és a legmegfelelőbb hitelhez juthatsz hozzá!
Tovább olvasomMi jellemzi a Minősített Fogyasztóbarát Otthonbiztosítást?
2023.06.29.Ha már Otthonbiztosítás, az legyen minősített. Ha már Otthonbiztosítás, az legyen fogyasztóbarát. És ez jó nekünk? De még mennyire! Mutatjuk a Minősített Fogyasztóbarát Otthonbiztosítás legfontosabb jellemzőit.
Tovább olvasom



