További blogbejegyzések
Így alakult a felvett lakáshitelek száma az első félévben
2021.12.01.A felvett lakáshitelek száma továbbra is növekvő tendenciát mutat. A KSH jelentéséből kiderül, hogy a 2021-es esztendő első felében a lakossági hitelek közel fele lakáscélú volt.
Tovább olvasomHogyan használd a hitelkártyád karácsony előtt
2024.11.21.Ahogy közeledik az ünnepi időszak, sokan már most azon gondolkodnak, hogyan fedezzék az ajándékokat és az ünnepi étkezéseket. A hitelkártya praktikus eszköz lehet a kiadások fedezésére, de érdemes óvatosan és átgondoltan használni. Mutatjuk, hogyan hozhatjuk ki a legtöbbet a hitelkártyánkból karácsony előtt. Szakértőnk cikke.
Tovább olvasomDigitális bankolás előnyei 2025-ben – Ezért érdemes netbankot használnod
2025.05.09.A netbank 2025-ben már nemcsak modern kényelmi megoldás, hanem a tudatos pénzkezelés alapvető eszköze. Az online ügyintézés időt, energiát és költséget takarít meg, miközben biztonságos és teljes kontrollt biztosít pénzügyeink fölött.
Tovább olvasomKik nem igényelhetik a Kamatmentes Újraindítási Gyorskölcsönt?
2021.05.25.Akik nem igényelhetik a Kamatmentes Újraindítási Gyorskölcsönt, komoly segítségtől esnek el, de sajnos vannak ilyenek. Mutatjuk a részleteket!
Tovább olvasom



