Van hitelbírálati díj. Mi van, ha nem kapok hitelt? Ki kell fizetnem?

Nem. A Raiffeisen Banknál csak abban az esetben kell hitelbírálati díjat fizetni, ha a bírálat pozitív eredménnyel zárul. Ha nem kapsz hitelt, nem fizetsz.

További kérdés kategóriák

Ajánlott hitelek

CIB Előrelépő Személyi Kölcsön

THM

10,17% - 24,72%

Futamidő

12 - 96 hó

Hitelösszeg

300.000 - 15.000.000 Ft

Hirdetés

Raiffeisen Személyi Kölcsön

THM

9,9% - 19,6%

Futamidő

36 - 84 hó

Hitelösszeg

300.000 Ft - 15.000.000 Ft

Hirdetés

Fapados Kölcsön

THM

16,06% - 27,70%

Futamidő

36 - 84 hó

Hitelösszeg

1.000.000 Ft - 10.000.000 Ft

Hirdetés

További blogbejegyzések

Banki hitelek online összehasonlítva

Banki hitelek online összehasonlítva

2019.03.25.

Nemrég feltették nekünk a kérdést, hogy miért is jó a banki hiteleket online összehasonlítani. Hirtelen nem is tudtunk rá válaszolni, annyira meglepő volt, hiszen az okok nyilvánvalóak. Ha téged is érdekel a válasz, olvass tovább, mert kifejtjük!

Tovább olvasom
Mit kell tudni a K&H személyi kölcsönéről?

Mit kell tudni a K&H személyi kölcsönéről?

2021.03.16.

Személyi kölcsönt szeretnél felvenni? Ismerd meg a K&H nyújtotta lehetőségeket! Összegyűjtöttük a legfontosabb információkat a K&H személyi kölcsönéről, mely akár az igényléstől a folyósításig online intézhető.

Tovább olvasom
Kis összegű hitelt igényelnél?

Kis összegű hitelt igényelnél?

2018.01.22.

Kis összegű hitelt igényelnél, akkor jó helyen jársz, mert mindenkivel megtörténhet, hogy pénzzavar esetén gyors segítségre lenne szüksége. Szerencsére létezik olyan lehetőség, ami pont az ilyen helyzetekre nyújt megoldást!

Tovább olvasom
Banki ügyintézés – ha el akarod kerülni a koronavírust

Banki ügyintézés – ha el akarod kerülni a koronavírust

2020.04.21.

A fertőzésveszély az élet minden területén, így a banki ügyintézés során is valós kockázatot jelent, ezért ahol csak lehetséges, törekedni kell annak csökkentésére. Szerencsére vannak lehetőségek, amelyekkel el lehet kerülni a másokkal való érintkezést, és ezzel a vírus terjedését is akadályozhatjuk.

Tovább olvasom

További hírek a hirnavigator.hu támogatásával