További blogbejegyzések
Már nem mindenkinek éri meg a Babaváró hitelt állampapírba fektetni
2021.12.28.A babaváró hitelt állampapírba fektetni hasznos fogás volt az elmúlt időszakban, de a szabályok és körülmények változásával ez ma már nem minden esetben jó lépés.
Tovább olvasomÚjra elérhető a nulla százalékos KKV forgóeszköz hitelprogram
2023.01.10.A KKV forgóeszköz hitelprogram újraindul 2023-ban, méghozzá nulla százalékos formában, tehát érdemes élni a lehetőséggel!
Tovább olvasomHogyan válassz vállalkozói bankszámlát?
2021.06.15.Kiknek kötelező vállalkozói bankszámlát nyitni? Mit kell figyelembe venni a választás során? Kinek éri meg e-számlát nyitni? Milyen költségekkel jár egy vállalkozói bankszámla? Megválaszoljuk a vállalkozói bankszámlákkal kapcsolatos legfontosabb kérdéseket.
Tovább olvasomEzeket a szempontokat mindenképpen vedd figyelembe, ha nyugdíj-megtakarításban gondolkodsz
2025.02.21.A nyugdíjas évekre való felkészülés egyre fontosabb kérdéssé válik, különösen a magyarországi demográfiai változások és a társadalombiztosítás fenntarthatóságának kihívásai miatt. Az állami nyugdíjrendszer önmagában valószínűleg nem lesz elegendő a megfelelő életszínvonal fenntartásához, ezért a lakossági nyugdíj-megtakarítási formák kiemelt szerepet kapnak. Cikkünkben áttekintjük a három legismertebb nyugdíj-előtakarékossági formát Magyarországon, bemutatva azok előnyeit, hátrányait és azokat a szempontokat, amelyeket figyelembe kell venni a választás során.
Tovább olvasom



