További blogbejegyzések
Milliókat is bukhatunk a lakástámogatásokon, ha nem születik gyermek
2021.11.22.Ha nem születik gyermek, nem tartjuk be az adott támogatás fő feltételét, ennek pedig következményei is vannak. Pénztárcánk bánhatja a hiányosságot, sőt akár komoly anyagi gondba is kerülhetünk. Vajon a jövőben nagyobb válságot is okozhat ez a helyzet?
Tovább olvasomHogy tudom kiszámolni, hogy mekkora hitelt vehetek fel?
2020.10.29.Sokan teszik fel nekünk a kérdést, hogy hogy tudják kiszámolni a felvehető hitelösszeget és más adatokat, amiből két következtetést vontunk le: egyrészt a pénzügyi tudatosság növekszik az emberek körében, másrészt pedig sok a bizonytalanság a hitelfelvétellel kapcsolatban.
Tovább olvasomBónusz Magyar Állampapír vagy Prémium Magyar Állampapír – melyikbe fektessünk?
2022.10.25.Bónusz Magyar Állampapír vagy Prémium Magyar Állampapír? A kérdés mostanában sokszor merül fel, ezért az alábbiakban megválaszoljuk!
Tovább olvasomGyorskölcsön készpénzben? Akár 1 nap alatt is hozzájuthat!
2017.02.28.Gyorskölcsön készpénzben és lehetőleg azonnal kell? A legjobban az online igényléssel járunk, mert itt nem kell megfizetnünk a banknak bizonyos, banki ügyintézésért felszámolt költségeket. Ennél az igénylési módnál viszont csak magunkra számíthatunk, ezt jó tudni!
Tovább olvasom



