További blogbejegyzések
Fellendülőben a lakáspiac az ingatlanközvetítő hálózat szerint
2021.09.07.Az ingatlanközvetítő hálózat felmérései alapján a lakáspiac – és különösen az új építésű lakások piaca – fellendült az idei év első felében.
Tovább olvasomMinden, amit a hitelfedezetről tudni érdemes
2021.01.01.Amit a hitelfedezetről tudni lehet, azt az alábbi cikkben megtalálhatod, sőt, még többet is!
Tovább olvasomMilliókat is bukhatunk a lakástámogatásokon, ha nem születik gyermek
2021.11.22.Ha nem születik gyermek, nem tartjuk be az adott támogatás fő feltételét, ennek pedig következményei is vannak. Pénztárcánk bánhatja a hiányosságot, sőt akár komoly anyagi gondba is kerülhetünk. Vajon a jövőben nagyobb válságot is okozhat ez a helyzet?
Tovább olvasomMitől függ a forint gyengülése az euróval szemben?
2020.07.15.Biztosan Te is hallottad az utóbbi időben többször is, hogy a forint árfolyama csökkent, a forint gyengült, illetve rekordokat döntöget az euró a forinthoz képest. Sokan tették fel nekünk a kérdést, hogy mitől függ a forint gyengülése, ezért úgy gondoltuk, érdemes erre egy cikket áldozni, hiszen így mindenki tisztában lehet azzal, mi is történik a pénzügyi világban, ami miatt hazánk pénzneme ennyire alacsonyan repül az utóbbi időben.
Tovább olvasom



