További blogbejegyzések
Miért érdemes hitelfedezeti biztosítást kötni?
2020.08.17.A hitelfelvétel nem csak a számodra, de a banknak is kockázatos lépés, és mint mindennél, itt is érdemes a lehető legnagyobb biztonságra törekedni, amihez a hitelfedezeti biztosítás kínál megoldást. És hogy miért érdemes hitelfedezeti biztosítást kötni?
Tovább olvasomÉrdemes-e jelenleg kriptodevizába fektetni?
2021.08.16.Kriptodevizába fektetni mindenképp kockázatos, csak ez a biztos, minden más spekuláció. Az alábbiakban összegyűjtöttük a legfontosabb tudnivalókat.
Tovább olvasomOtthon Start és CSOK Plusz november 15-től: új kiskapuk első lakásra – kinek éri meg most lépni?
2025.11.14.November 15-től rugalmasabbá válnak az Otthon Start fix 3%-os lakáshitel és a CSOK Plusz szabályai. Többek között az első közös lakásszerzők köre bővül, kedvezőbb lesz az örökölt ingatlanrészek, osztatlan közös tulajdon és önkormányzati bérlakások megvásárlásának finanszírozása. A cikk gyakorlati példákon keresztül mutatja be, hogy az új szabályok milyen előnyt adnak az első otthonra készülőknek, és hogyan viszonyulnak ezek a lehetőségek a piaci lakáshitelekhez.
Tovább olvasomMunkahelyváltás előtt állsz? Így befolyásolhatja a hitelfelvételt
2023.07.27.Az elégedetlenség a munkahellyel általánosnak nevezhető Magyarországon. Honfitársaink jelentős része munkahelyet váltana. De hogy befolyásolja ez a hitelfelvételt? Milyen állami támogatástól eshetünk el egy munkahelyváltás miatt? Mi a helyzet a Babaváró hitellel és a CSOK támogatással? Hogyan kell úgy munkahelyet váltani, hogy a hitelképességünk megmaradjon, és még támogatást is igényelhessünk, ha szeretnénk? Válaszok a cikkben.
Tovább olvasom



