Mi a CSOK?

A CSOK a Családok Otthonteremtési Kedvezményének rövidítése. Gyakorlatilag egy lakásvásárlási, vagy -építési támogatás, ami gyermekvállaláshoz kötött. Mellé hitel vehető fel, így leegyszerűsödik az otthonteremtés.
Részletes információval kapcsolatosan kattints ide.

További kérdés kategóriák

Ajánlott hitelek

CIB Előrelépő Személyi Kölcsön

THM

10,17% - 24,72%

Futamidő

12 - 96 hó

Hitelösszeg

300.000 - 15.000.000 Ft

Hirdetés

Raiffeisen Személyi Kölcsön

THM

9,9% - 19,6%

Futamidő

36 - 84 hó

Hitelösszeg

300.000 Ft - 15.000.000 Ft

Hirdetés

Fapados Kölcsön

THM

16,06% - 27,70%

Futamidő

36 - 84 hó

Hitelösszeg

1.000.000 Ft - 10.000.000 Ft

Hirdetés

További blogbejegyzések

Casco biztosítás – mire terjed ki, és mikor nem fizet?

Casco biztosítás – mire terjed ki, és mikor nem fizet?

2020.11.20.

A Casco biztosítás megkötése ugyan nem kötelesség, de megéri, mert ma számtalan biztosítóval lehet kiváló feltételek mellett szerződést kötni. Az, hogy egy adott Casco biztosítás mire terjed ki, mikor és mennyit fizet, biztosítónként eltérő lehet, ám minden esetben szerződésbe foglalják, ahol Te is elolvashatod.

Tovább olvasom
Napelemes támogatás az átlagjövedelem alatt keresők számára

Napelemes támogatás az átlagjövedelem alatt keresők számára

2021.11.02.

Önerő nélkül, vissza nem térítendő támogatást igényelhetnek az átlagjövedelem alatt keresők napelem-rendszer kialakítására. A várhatóan november 15-én induló programban 3 és 11 millió forint közötti összeg igényelhető, háromféle célra. Körbejártuk, hogy mit kell tudni erről a napelemes támogatásról. Mutatjuk a részleteket.

Tovább olvasom
Lakáshitel igénylés elutasítása – mit tehetünk

Lakáshitel igénylés elutasítása – mit tehetünk

2025.07.21.

Lakáshitel igénylés elutasítása – mit tehetünk? Ha nem sikerült elsőre a lakáshitel, ne ess kétségbe! Ismerd meg az elutasítás lehetséges okait (jövedelem, KHR, önerő, ingatlan) és a konkrét lépéseket, amiket tehetsz a helyzet orvoslására. Tippek a következő, sikeres igényléshez.

Tovább olvasom
Elegendő lesz 10 százalék önerő az első lakás megvásárlásához

Elegendő lesz 10 százalék önerő az első lakás megvásárlásához

2023.11.07.

Az új szabály szerint jövőre elegendő lesz 10 százalék önerő az első lakás megvásárlásához. Ezzel csökken az az összeg, amit a vásárlóknak saját erőből kell beletenniük a vásárlásba, és ez lehetővé teheti azt, hogy előbb jusson valaki az első ingatlanához. Utánajártunk, hogy miért fontos egy lakáshitel igénylésekor az önerő, és megmutatjuk azt is, hogy a kisebb önerő akár nulla forint is lehet. Fiatalok, figyelem!

Tovább olvasom

További hírek a hirnavigator.hu támogatásával