Mennyit fizet a biztosító probléma esetén?

Ez az adott szerződéstől függ. A biztosítók különböző csomagokat ajánlanak, amelyekben általában meg van határozva a maximális térítési összeg, a térítés időtartama és az is, hogy hány százalékos egészségkárosodásnál, mi illeti meg a kedvezményezettet. A kedvezményezett egyébként a bank, káreseményt követően a biztosító a hitelező banknak fizet. Nyilván az sem mindegy, hogy milyen hitelhez szeretnénk biztosítást kötni.

További kérdés kategóriák

Ajánlott hitelek

Téli varázs kölcsön

THM

9,9%

Futamidő

14 hó

Hitelösszeg

250.000 Ft - 600.000 Ft

Hirdetés

CIB Előrelépő Személyi Kölcsön

THM

9,97% - 24,72%

Futamidő

12 - 96 hó

Hitelösszeg

300.000 - 15.000.000 Ft

Hirdetés

MBH Időnyerő Személyi Kölcsön

THM

10,6% - 23,2%

Futamidő

12 - 84 hó

Hitelösszeg

500.000 Ft - 12.000.000 Ft

Hirdetés

További blogbejegyzések

Lakáshitelkonstrukció-váltás – miért érdemes?

Lakáshitelkonstrukció-váltás – miért érdemes?

2019.12.30.

Ha régóta törlesztesz egy ingatlanhitelt, akkor valószínű, hogy a konstrukciója elavult, és sokkal kedvezőbbet is találhatsz, ha alaposan utánanézel. Érdemes elgondolkodnod a lakáshitelkonstrukció-váltáson, hiszen így az nem csak korszerűbb lesz, de a törlesztőrészleteket és a THM-et is csökkentheted!

Tovább olvasom
Milyen következményekkel jár a hitelszerződés felmondása?

Milyen következményekkel jár a hitelszerződés felmondása?

2024.06.25.

A hitelszerződés felmondása jelentős jogi, pénzügyi és gyakorlati következményekkel jár. Szakértőink körbejárják a témát, írnak a következményekről, és arról is, hogy mi a teendő, ha nem kerülhető el a felmondás. Fontos információk a cikkben!

Tovább olvasom
Diákhitel: állampapírba fektetve akár nyereséges is lehet

Diákhitel: állampapírba fektetve akár nyereséges is lehet

2023.04.11.

A diákhitel sokak számára lehetővé teszi a felsőoktatási tanulmányok elvégzését, azonban kevesen tudják, hogy a diákhitel állampapírba fektetve lehetőséget kínálhat nyereséges befektetésre is. Az állampapírba fektetett diákhitel ugyanis az egyik legbiztonságosabb befektetési lehetőség, ami jövedelmet hozhat a diákok számára. Utánajártunk, hogy miért érdemes a diákhitelt állampapírba fektetni, és miért érdemes még akkor is felvenni diákhitelt, ha nincs rá szükségünk.

Tovább olvasom
Mi vár ránk a kamatstop után?

Mi vár ránk a kamatstop után?

2022.04.29.

A kamatstop után semmi jó nem várható, épp ellenkezőleg, de szerencsére létezik megoldás is ez ellen.

Tovább olvasom

További hírek a hirnavigator.hu támogatásával