További blogbejegyzések
Évi nettó 1 000 000 Ft a lakáshiteledre 2026-ban? Így hozd ki a maximumot az Otthontámogatásból
2026.01.09.A 2026-ban induló Otthontámogatás a közszolgálatban dolgozók széles körének ad évente legfeljebb nettó 1 millió forint vissza nem térítendő támogatást. Felhasználható meglévő lakáshitel törlesztésére (akár előtörlesztéssel is) vagy új lakáshitelhez szükséges önerőre. A döntő részlet a gyakorlatban: nem elég jogosultnak lenni, jól kell időzíteni a bejelentést, és érteni kell, mikor jár egy összegben, mikor havonta, és mikor kell plusz befizetéssel felhúzni a kihasznált összeget.
Tovább olvasomMegtakarítás gyerekeknek: Hogyan biztosítsuk gyermekünk jövőjét?
2024.12.16.Gyermekünk jövője a legfontosabb számunkra. Ez nem is kérdés. De hogyan tehetjük boldoggá, és hogyan biztosíthatjuk az anyagi stabilitását? A megtakarítás az egyik leghatékonyabb eszköze lehet ennek. Mutatunk néhány igazán jó tippet, hogy hogyan kezdjünk ehhez hozzá.
Tovább olvasomMire figyeljünk egy nagyobb kölcsön felvételénél?
2020.08.24.A 2008-as hitelválságnak köszönhetően a magyar emberekben él egyfajta tartózkodás, ha hitelfelvételről van szó. Ami teljesen érthető, hiszen, ha valaki megégeti magát, óvatosabban fog bánni a tűzzel. Amikor hitelfelvétellel kapcsolatban megkeresnek bennünket, a legtöbb esetben elhangzik a kérdés: „mire figyeljünk a kölcsön felvételénél”?
Tovább olvasomBérelt ingatlanra is célszerű biztosítást kötni!
2021.07.06.Bérelt ingatlanban élsz, és szeretnéd biztonságban tudni az értékeidet? Van megoldás, mutatjuk, mit kell tudnod az ilyen esetekben alkalmazható lakásbiztosításokról!
Tovább olvasom



