További blogbejegyzések
THM a fogyasztási hiteleknél 5,9% és egyéb rendelkezések
2020.03.21.A szerdai bejelentés után csütörtökön a kormányrendelet is megjelent: a vállalati és a lakossági hitelek törlesztését felfüggesztették. A fizetési moratórium minden hitelre érvényes. THM a fogyasztási hiteleknél 5,9 százalék. Lássuk a részleteket!
Tovább olvasomHiteligénylési lehetőségek GYES és GYED alatt
2020.11.09.Sokan keresnek meg bennünket azzal, hogy GYES és GYED alatt hogyan tudnának hitelt felvenni. Alapvetően a válaszunk az, hogy csak GYES és GYED jövedelemmel nem lehetséges a hitelfelvétel, mivel ezek úgynevezett másodlagos jövedelemnek számítanak, azaz kiegészítésnek megfelelnek, ám önmagukban nem számolhatóak bele a jövedelem kérdésébe. Azoknak tehát, akik csak a GYES, illetve a GYED jövedelemmel rendelkeznek, nem lehetséges a hitelfelvétel.
Tovább olvasomMilyen hitelek vehetők igénybe a továbbtanulás finanszírozására?
2021.04.14.A továbbtanulás finanszírozása komolyan képes megterhelni egy család költségvetését; ehhez ajánlunk neked néhány lehetőséget, ami megkönnyíti a dolgodat.
Tovább olvasomMájusban változás jön a THM számítás módjánál
2023.05.03.Egy új rendelet értelmében megváltoznak a Teljes Hiteldíj Mutató számítási elvei májustól. Lesz ennek hatása a hitelekre? Elveszti-e a THM az összehasonlító szerepét? Utánajártunk, hogy mennyire fontos egy ügyfélnek, hogy májusban változás jön a THM számítás módjánál.
Tovább olvasom



