További blogbejegyzések
Mindent a babaváró hitelről, július 1.-től!
2019.06.30.Mint már bizonyára tudod, a július 1.-től igényelhető a kormány legújabb családtámogatási kedvezménye. De talán vannak még homályos foltok az igényléssel, illetve a támogatás mikéntjével kapcsolatban. Ezért cikkünkben összefoglalunk mindent a babaváró hitelről.
Tovább olvasomMitől függ a kötelező biztosítás díja?
2021.03.11.A kötelező biztosítás díja több tényezőtől is függ, melyekről mindent megtudhatsz alábbi cikkünkből!
Tovább olvasomMi lesz a közös hitellel válás esetén?
2022.07.22.A közös hitelt válás esetén rendezni kell, hiszen a válás során mindenről meg kell állapodni, ami a közös életben vagyonként szerepelt.
Tovább olvasomVállalkozás indítás koronavírus alatt – milyen hitelek közül választhatunk?
2020.12.02.Nem árulunk el nagy titkot, ha azt mondjuk, hogy nem könnyű feladat új vállalkozások számára a hitelfelvétel. Ráadásul a koronavírus okozta gazdasági következmények sem könnyítenek a helyzeten. Arra keressük a választ, hogy milyen hiteleket lehet felvenni, ha a vállalkozás indítás koronavírus ideje alatt történik.
Tovább olvasom



