További blogbejegyzések
Digitális lopás áldozata vagy? Így védekezhetsz, ha megtörtént a baj
2025.03.27.A digitális bűnözés rohamosan fejlődik, és egyre kifinomultabb módszerekkel támadják a gyanútlan áldozatokat. A bankkártyaadatok ellopása, az online csalások és a kibertámadások komoly pénzügyi és adatvédelmi kockázatot jelentenek.
Tovább olvasomTHM a fogyasztási hiteleknél 5,9% és egyéb rendelkezések
2020.03.21.A szerdai bejelentés után csütörtökön a kormányrendelet is megjelent: a vállalati és a lakossági hitelek törlesztését felfüggesztették. A fizetési moratórium minden hitelre érvényes. THM a fogyasztási hiteleknél 5,9 százalék. Lássuk a részleteket!
Tovább olvasomBabaváró kölcsönnél nem születik gyermekem. Mi történik?
2019.11.18.A babaváró kölcsön számos kérdést felvet, és ezek közül sok el is jut hozzánk, és ezeket többnyire személyesen meg is válaszoljuk, ám vannak olyanok is, amik rendszeresen felbukkannak; az ilyenekből (is) születnek cikkeink. Ilyen például az is, hogy mi történik, ha babaváró kölcsönnél nem születik gyermek.
Tovább olvasom5 kérdés és válasz a balesetbiztosításról
2022.04.13.Balesetbiztosításról mindenki hallott már, sokaknak van is ilyen szerződése, míg mások úgy gondolják, felesleges pénzkidobás. Lássuk a legfontosabb tudnivalókat, a legérdekesebb kérdéseket a balesetbiztosítással kapcsolatban!
Tovább olvasom



