További blogbejegyzések
A hiteltörlesztés csökkentése – ha még nem váltott kedvezőbb hitelre, tegye meg most!
2017.05.13.A hiteltörlesztés csökkentése most egy jól átgondolt lépéssel, rövid időn belül megvalósítható. Fizessen havonta egy összegben, sokkal kedvezőbb feltételekkel!
Tovább olvasomMilyen könnyítéseket vezettek be a Kamatmentes Újraindítási Gyorskölcsönnél?
2021.05.05.A Covid19-járvány negatív hatásait már több mint egy éve érezhetjük az élet számos területén. Az igen komoly problémát jelentő egészségügyi kockázatok mellett az anyagi biztonság is veszélybe került. Ez a probléma több százezer embert érint hazánkban is, így sokaknak jó hír lehet, hogy különféle könnyítéseket vezettek be a gyorskölcsönök esetében. Nézzük, mik ezek a segítséget jelentő újítások!
Tovább olvasomVállalkozás hullámvölgyek nélkül: hogyan tervezz jól már az elején? – Podcast Barabás Tamással
2025.11.14.A vállalkozásindítás izgalmas, de tele van pénzügyi és működési buktatókkal. Ebben a podcastben Barabás Tamás, a VOSZ társelnöke mutatja meg, hogyan építhetsz tudatos tervezéssel, jól átgondolt finanszírozással és kezelhető kockázatokkal stabilan működő céget már az első naptól, hogy ne a hullámvölgyek irányítsák a vállalkozásod jövőjét.
Tovább olvasomKöthetünk másra életbiztosítást?
2021.08.27.Köthetsz-e másra életbiztosítást? Röviden: nem. Hogy miért nem, és hogy hogyan tudod megkerülni ezt a szabályt, az alábbiakból kiderül!
Tovább olvasom



