További blogbejegyzések
Az ingatlanárak változása az elmúlt fél évben
2020.12.01.Az elmúlt néhány esztendőben hihetetlen mértékű árnövekedés volt tapasztalható az ingatlanpiacon, de az elmúlt fél évben az ingatlanárak változása már nem ezt követte. Bár országos szinten minimális emelkedésnek lehetünk a tanúi, ez csupán a községekben megemelkedett lakásáraknak köszönhető. A mérsékelt áresés már tavaly megkezdődött, amire most a koronavírus még rátesz egy lapáttal.
Tovább olvasomA vállalati folyószámlahitelről mit érdemes tudni?
2020.05.31.A vállalati folyószámlahitelek ugyanúgy a hétköznapi likviditási problémák kezelésére szolgálnak, mint a lakosság számára kifejlesztett társaik. Egy magánember számára is problémát okozhat egy váratlan kiadás, pedig rendszeresen jut pénzhez, egy vállalkozásnál azonban a megrendelők fizetési hajlandóságától, illetve a határidők betartásától függ minden. A vállalati folyószámlahitel az ilyen esetekre nyújt megoldást.
Tovább olvasomMennyit spórolhatnak a CSOK-ot igénylők az illetékmentességgel?
2020.12.03.2021. január 1-jétől bővül a családtámogatási kedvezmények köre. A CSOK-ot igénylők élhetnek illetékmentességgel, vagyis nem kell megfizetniük a vásárolt lakás után a visszterhes vagyonátruházási illetéket. Mekkora összeg spórolható meg ezzel az illetékmentességgel? Használt lakás vásárlásakor is lehet élni a lehetőséggel? Milyen feltételeket kell teljesíteni? Megválaszoljuk a legfontosabb kérdéseket.
Tovább olvasomA hiteltörlesztés csökkentése – ha még nem váltott kedvezőbb hitelre, tegye meg most!
2017.05.13.A hiteltörlesztés csökkentése most egy jól átgondolt lépéssel, rövid időn belül megvalósítható. Fizessen havonta egy összegben, sokkal kedvezőbb feltételekkel!
Tovább olvasom



