További blogbejegyzések
Miért éri meg az OTP lakáshitel?
2019.10.01.Rengetegen kérdezik tőlünk, hogy megéri-e ez, avagy az a hitelkonstrukció, de sajnos nem tudunk rá egyértelmű választ adni. Hiszen sok tényezőtől függ, hogy valami megfelel-e az igényeiknek, vagy sem, és a nagy részük tőlük függ. Annyi bizonyos, hogy a legtöbb esetben a THM dönt a hitel piacképességéről, és mivel nagy a verseny, ez az érték folyamatosan csökken. Nézzük meg most részletesebben, hogy miért éri meg az OTP lakáshitele!
Tovább olvasomJó hír a CSOK igénylőknek: jelentősen csökkent a büntetőkamat
2022.10.03.A kormány csökkentette a CSOK támogatás esetleges késedelmi kamatát. A csökkenés jelentős, hiszen az új szabály értelmében nem lehet magasabb a büntetőkamat 5 százaléknál. Kinek lehet ez fontos? Mutatjuk a részleteket.
Tovább olvasomHogyan ellenőrizd, szerepelsz-e a KHR listán – részletes, gyakorlati útmutató
2025.09.26.Megmutatjuk, hogyan tudod gyorsan és díjmentesen lekérni a saját KHR (központi hitelinformációs) státuszodat: lépésről lépésre végigvesszük a csatornákat (bankon keresztül vagy közvetlenül a KHR-kezelőtől), a szükséges dokumentumokat, a határidőket, az értelmezést (aktív/passzív státusz), és a tipikus hibákat, amelyek miatt sokan feleslegesen futnak köröket.
Tovább olvasomÍgy csökkentik a bankok a számlaköltségeket
2025.05.06.2025-ben több magyarországi bank önkéntes alapon csökkentette a lakossági bankszámlák költségeit, válaszul a kormányzati elvárásokra, a digitalizáció térnyerésére és a fokozódó piaci versenyre. A cikk bemutatja, hogy az OTP, K&H, Erste, Raiffeisen, UniCredit, Gránit, MagNet és CIB Bank milyen konkrét lépéseket tettek a díjak mérséklésére, valamint felhívja a figyelmet az ügyfelek számára releváns feltételekre is.
Tovább olvasom



