További blogbejegyzések
Mutatjuk, kiket érint a kiterjesztett kamatstop
2022.11.22.A kiterjesztett kamatstop az energiakrízis átvészelését célozza, de ezen túl is érkezik segítség a magyarországi KKV-k számára.
Tovább olvasomAz öt leggyakoribb befektetői hiba
2023.07.12.Gyakran emlegetett kritika a magyar társadalommal kapcsolatban, hogy pénzügyi szempontból nem vagyunk túl tudatosak és jól képzettek. Persze nem lehet mindenki szakértője a témának, de az alapokat azért érdemes és hasznos elsajátítani. Azért, hogy elkerüljük az anyagi kárt, amelyet sokszor okoz rossz döntés. Nézzük, mik lehetnek ezek a rossz döntések, mi az öt leggyakoribb befektetői hiba!
Tovább olvasomMilyen életbiztosítást kössünk lakáshitel mellé?
2023.08.01.Lakáshitel igénylésekor nem biztos, hogy eszünkbe jut az életbiztosítás. Lakáshitel mellé lakásbiztosítást kötünk. A lakásbiztosításnak azonban kiegészítője lehet egy életbiztosítás is. De érdemes a lakáshitel mellé életbiztosítást kötni? Mi lehet ennek az előnye? Miért lehet ez jó nekünk? Választ adunk a kérdésekre.
Tovább olvasomMilyen hatása van az euró árfolyamának a magyarországi hitelekre?
2025.06.27.Az euró árfolyamának változása nemcsak a külföldi utazások vagy importtermékek árában érezteti hatását, hanem közvetlenül vagy közvetetten befolyásolja a magyarországi hitelek kondícióit is. A cikk részletesen bemutatja, milyen módokon hat az árfolyam a hitelkamatokra, törlesztőrészletekre és a banki hitelezési hajlandóságra.
Tovább olvasom



