További blogbejegyzések
Lakáshitel hosszú futamidőre – mikor jó választás?
2022.01.07.A lakáshitelek futamideje általában hosszú. A magas hitelösszeg miatt gyakran kénytelenek is vagyunk hosszabb futamidőt választani. A hosszabb futamidő viszont magasabb költségekkel jár. De mikor jó választás a lakáshitel hosszú futamidőre? Megnéztük.
Tovább olvasomLakásfelújítás magas infláció mellett – belevágni vagy kivárni?
2022.08.30.A lakásfelújítás magas infláció mellett nem biztos, hogy jó ötlet, ám előfordulhat, hogy nincs más választásod, és mégis belevágsz.
Tovább olvasomOTP lakáshitel termékei – nézzük a részleteket!
2019.08.12.Amikor lakást akarunk vásárolni, de nem áll a rendelkezésünkre elegendő készpénz, akkor hitelt kell felvennünk. Ez egy olyan evidencia, amit manapság mindenki ismer. Ha Te is ebben a cipőben jársz, akkor nyilván felmérted már a lakáspiaci helyzetet. Az ide vonatkozó szabályokat, illetve valószínűleg a hitelek között is nézelődtél már. Amennyiben még nem találtad meg azt a konstrukciót, amit szívesen felvennél, vagy nem elégszel meg azokkal az információkkal, amiket a bankok nyújtanak. Akkor hadd ajánljuk a figyelmedbe az OTP lakáshitel termékei közül párat, és egyúttal hadd mondjuk el azt is, hogy mit érdemes tudnod róla!
Tovább olvasomMegszületett a baba? Ezeket a támogatási lépéseket ne hagyd az utolsó pillanatra
2026.06.29.A gyermek születése után a családtámogatások és a támogatott hitelek adminisztrációja külön pénzügyi ütemezést igényel. A cikk bemutatja, miért kell a CSED, GYED, családi kedvezmény, Babaváró és CSOK Plusz lépéseit likviditási tervbe rendezni.
Tovább olvasom



